O firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pulsar działa na rynku automatyki sterującej od roku 1996. Od roku 2010 oferta naszej firmy została rozszerzona o projektowanie i usługi montażowe ogrzewania elektrycznego. Wieloletnie doświadczenie w zakresie sterowania, automatyzacji i kontroli zdobyte na rynku rozwiązań dla przemysłu sprawiło, że naturalną drogą rozwoju firmy stały się energooszczędne systemy ogrzewania elektrycznego z kontrolą temperatury dla klientów indywidualnych. Ostatnie lata to dynamiczny rozwój fotowoltaiki, co w zakresie ogrzewania elektrycznego daje naszym klientom możliwość uzyskania pełnej lub częściowej niezależności energetycznej. Dzięki temu można uzyskać zerowe koszty ogrzewania domu lub duże oszczędności w przypadku starszych budynków.

To, co wyróżnia P.W. Pulsar to unikalna wiedza i doświadczenie w zakresie projektowania elektrycznych instalacji grzewczych wraz z automatyką sterującą w taki sposób, aby uzyskać najszybszy czas zwrotu z inwestycji. Dzięki temu jako nieliczni na rynku jesteśmy w stanie efektywnie zintegrować instalację fotowoltaiczną z ogrzewaniem domu oraz podgrzewaniem ciepłej wody użytkowej.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami na naszej stronie. Ich zadaniem jest dostarczenie podstawowej, rzetelnej wiedzy każdej osobie, która rozważa zakup i instalację ogrzewania elektrycznego. Wiedza ta pozwala określić inwestorowi najważniejsze dla niego kwestie oraz rozwiązania, które może brać pod uwagę.

Zapraszamy do kontaktu:

Przydatne linki: